NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY                                                                      27 maja 2018

Msze Św. w niedzielę – 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka,) 12 oo i 19 oo.

W tygodniu; poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek i sobota (niedzielna) g 19 oo.

Koronka do Bożego Miłosierdzia w Piątek g. 18 5o

Godzinki do Maki Boże niedziela g. 8 1o

Sakrament pokuty codzienne na ok. pół godziny przed Mszą Św.

Nabożeństwo majowe do czwartku włącznie po Mszy Św, wieczornej. Dzisiaj i w czwartek g. 18 3o.

W czwartek, w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa(Boże Ciało), będziemy oddawać cześć i uwielbienie Jezusowi obecnemu pod postaciami eucharystycznymi. Msze Święte w Boże Ciało będą sprawowane o godz. 8 3o, 19 oo.

O godz. 10 oo zgromadzimy się w naszym kościele parafialnym i po Mszy Świętej wyjdziemy w procesji na ulice naszej miejscowości, aby zanosić błogosławieństwo Pana Jezusa obecnego pod postacią chleba do naszych domów, miejsc nauki i pracy. Przy czterech ołtarzach będziemy rozważali słowo Boże. Procesję zakończy udzielenie błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem na cztery strony świata. W tym roku procesja przejdzie następującymi ulicami;

I ołtarz Sosnowa (Neokatechumenat)

II ołtarz Brzozowa (Rodzice ministrantów, Rodzice Dzieci Komunijnych i Rocznicowych)

III ołtarz Lubczyńska (Domowy Kościół)

IV ołtarz przy Kościele. (Żywy Różaniec).

Zapraszam dzieci Komunijne (dziewczynki) i młodsze do sypania kwiatów (Kwiaty, sukienki i stroje Bielanek).

Czarna Łąka. Msza Św. i procesja wokół kaplicy z czterema ołtarzami g. 17 oo

W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, poświęcony wynagrodzeniu Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy świata. Odwiedziny chorych od g. 9 oo. Po Mszy Sw. o g. 19 oo Modlitwa do NSPJ. Spowiedź Św. od 18 3o do 19 oo.

Msza Św w Czarnej Łące 17 3o i Nabożeństwo do NSPJ. Spowiedz św. od g. 17 oo

W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. o g. 9 oo i rozpoczęcie Małego Jerycha. (Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu.}z przerwą na Msze Św. ślubne. Przerwa w adoracji od 16 oo do 20 oo.

Niech Bóg Jedyny w Trzech Osobach błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Losservatore Romano.

Spotkania grup duszpasterskich:

Środa – Spowiedź św. przed I Komunią Świętą g. 18 oo