DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                          23 września 2018

Msze Św. w niedzielę – 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka,) 12 oo i 18 oo, sobota g. 18 oo (niedzielna)

Sakrament pokuty – ok. pół godziny przed Mszą Św.

Godzinki do MB – niedziela 8 1o.

Pan Jezus przez całe swoje ziemskie życie wiedział, do czego się przygotowuje, że Jego śmierć będzie ceną za zbawienie ludzi. My też wiemy, że aby osiągnąć zbawienie, musimy przejść przez drogę codziennego krzyża naszych cierpień, niepowodzeń, grzechów. Zbawiciel wskazuje nam, że najlepszą postawą życiową jest postawa pełnego zaufania Panu Bogu. Mamy być jak małe dziecko, które bezgranicznie ufa swoim rodzicom.

Poniedziałek _Msza Św. g.9 oo

Wtorek – Msza Św. g. 18 oo

Środa – Nowenna do MBNP i Msza Św. g. 18 oo. Po Mszy Św. KOŁO BIBLIJNE.

Czwartek – Msza Św. g. 18 oo we wspomnienie  św. Wincentego à Paulo (1581-1660), francuskiego kapłana, opiekuna ubogich i założyciela Zgromadzenia Księży Misjonarzy.

Piątek – Koronka do Bożego Miłosierdzia 17 5o. Msza Św, g 18 oo. Wspomnienie św. Wacława (ok. 907-929), księcia  czeskiego, propagatora chrześcijaństwa, męczennika.

Czarna Łąka –  Msza Święta g. 17 oo.

Spotkanie kl. VII i VIII – Przygotowanie do Sakramentu  Bierzmowania g. 18 45.

W sobotę przypada święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Ci wielcy Boży posłańcy bronią nas i pouczają. Starajmy się z nimi zaprzyjaźnić.

-Kościół domowy II g. 8 oo

-Katecheza dla dzieci komunijnych g. 9 oo.

-Ministranci g. 11 oo młodsi. 11 3o starsi. Msza Św.(niedzielna) g. 18 oo

Niedziela (za tydzień) W czasie Mszy Św. o g. 12 oo poświęcenie Krzyży i  Różańców.    Konferencja dla Rodziców.

Za tydzień przeprowadzimy zbiórkę do puszek na rzecz dzieł Duszpasterstwa Młodzieży oraz wsparcia wyjazdu reprezentacji młodzieży z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w styczniu 2019 r.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość Niedzielny i L Osservatore Romano.

Caritas- Dzisiaj prowadzi wyprzedaż nowych, nie używanych przedmiotów gospodarstwa domowego po Mszy Św, o g.  8 3o do 12 oo. Zapraszamy.

Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy, aby dobry Bóg czuwał nad nimi każdego dnia.

Wszystkim wspierającym naszą parafię, a szczególnie przebudowę Kościoła serdeczne Bóg Zapłać.

Niech Jezus, Mesjasz Pan, błogosławi każdy dzień życia solenizantów i jubilatów tego tygodnia.

Dariusz Kiljan