NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO                                                            13 stycznia 2019

Msze Św. – Niedziela 8 3o, 10 oo Czarna Łąka, 12 oo i 18 oo. Sobota Msza Św. o g. 18 oo (niedzielna)

Sakrament pokuty przed każdą Mszą Św. na ok. pół godziny.

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 1o

W tygodniu Msza Św. od wtorku do piątku o g. 9 oo

1. Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc.

Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy na najbliższe dni

13 stycznia niedziela  Lubczyńska bloki 67,69, 45, 49

14 stycznia poniedziałek  Lubczyńska bloki 51,53,55,57,59

15 stycznia wtorek Parkowa 2,4,6,8,10

16 stycznia środa Lubczyńska Główna lewa strona od Kościoła,

Pucice

17 stycznia czwartek Lipowa Brzozowa.

18 stycznia piątek Wrzosowa 1 do 5 f

19 stycznia sobota Wrzosowa 6 -21

20 stycznia niedziela Jaśminowa, Cicha

3. W czwartek 17 stycznia rozpoczynają się XXXIV Światowe Dni Młodzieży w Panamie, odbywające się pod hasłem „Oto Ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego!”. W duchu łączności z młodzieżą całego świata módlmy się o gotowość przyjęcia słowa Bożego i podjęcia różnych darów powołania przez młode pokolenie uczniów Chrystusa.

1. Odpowiadając na pragnienie samego Chrystusa, który modlił się do Boga Ojca za swoich uczniów, „aby byli jedno”, w najbliższy piątek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się i L Osservatore Romano

1. Wszystkim, którzy obchodzą w zbliżających się dniach imieniny i urodziny, życzę wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

1. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 9 oo.

1. Zbiórka ministrantów sobota g. 11 oo

Domowy Kościół II sobota g. 9 oo

1. Wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła składam serdeczne Bóg Zapłać.

1. KOLĘDOWANIE !!! Zapraszam serdecznie naszych parafian na kolędowanie z naszym parafialnym chórem. Niedziela 13 stycznia po wieczornej Mszy Św. W programie wieczoru kolędy znane i te zapomniane, recytacja wierszy o tematyce bożonarodzeniowej i wspólne śpiewanie. Warto przyjść i pogłębić świąteczny czas. Zapraszamy wraz z chórem.

Ks. Dariusz Kiljn