TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 28 czerwca 2020

Msze Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o i Litania do NSPJ, (Czarna Łąka 10 oo i litania do NSPJ), 12 oo i 19 Sobota g. 19 oo (niedzielna).

Msza Św. w tygodniu; poniedziałek i wtorek g. 19 oo, środa 9 oo sic!, czwartek i piątek g. 19 oo. Po Mszy Św. w poniedziałek i wtorek Nabożeństwo do NSPJ.

Nabożeństwa – Środa -Nowenna do MBNP g. 9 oo !!!

Piątek -Koronka do Bożego Miłosierdzia. g. 18 5o

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Spowiedź codziennie na pół godziny przed Mszą Św.

Kancelaria parafialna czynna; wtorek, czwartek 17 3o – 18 3o

W dniu dzisiejszym przypada 48 rocznica utworzenia diecezji szczecińsko-kamieńskiej, do której i nasza parafia ma zaszczyt przynależeć. Papież św. Paweł VI bullą z dnia 28 czerwca 1972 roku, erygował naszą diecezję. Módlmy się za wszystkich biskupów, kapłanów i cały lud boży naszej archidiecezji.

Jutro w poniedziałek obchodzimy uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza Św. g. 19 oo. W środę wspominamy Św. Ottona bpa i Patrona naszej Archidiecezji, w piątek święto Św. Tomasza Apostoła.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek dzień szczególnej modlitwy naszej wspólnoty parafialnej za powołanych do kapłaństwa, o ich świętość i wytrwałość w kapłańskim posługiwaniu. Naszą modlitewną pamięcią obejmiemy też 8 neoprezbiterów wyświęconych w ostatnią sobotę w naszej Archidiecezji. Msza Św. g. 19 oo. Okazja do spowiedzi św. od 18 3o.

Pierwszy piątek z posługą duszpasterską udam się do chorych i seniorów naszej wspólnoty parafialnej od godz. 9 oo. Jest to dzień Komunii św. wynagradzającej za grzechy osobiste i całego świata. Wieczorna Msza Św. oraz nabożeństwo do NSPJ o godz. 19 oo. Spowiedź św. od 18 3o do 19 oo. Czarna Łąka – spowiedź św. g. 17 15. Msza Św 17 3o i Litania do NSPJ.

W pierwszą sobotę spowiedź Św. wynagradzająca Sercu NMP g. 8 3o. Msza Św. g. 9 oo, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Wieczorna Msza Święta (niedzielna) o godz. 19 oo.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Niedziela, Gość Niedzielny, L, Ossarvatore Romano. Miłujcie się!

Solenizantów i jubilatów tygodnia otaczam serdeczną myślą i darem modlitwy.

Wyrażam wdzięczność wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać.

Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy, życzę pięknego i urokliwego czasu, naszym gościom błogosławieństwa Bożego, zaś pozostałym parafianom dużo sił i zdrowia.

Ks. Darek Kiljan