TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 17 listopada 2019

Msze Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 18oo Sobota g. 18 oo (niedzielna).

Msza Św. w tygodniu od wtorku do piątku g. 18 oo. Czarna Łąka piątek g. 17 oo

Nabożeństwa – Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia piątek g. 17 5o.

Spowiedź Św. przed Mszą Św. na ok. pół godziny

Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy.

Pamiętając o tych, którzy poprzedzili nas w drodze do wiecznej ojczyzny, modlimy się o życie wieczne dla nich podczas nabożeństw wypominkowych po każdej Mszy Św. Numery kart wypominkowych i dni modlitwy są wywieszone na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej.

W piątek wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej.

Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowimy akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.

Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. Do nabycia nowy numer Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Lossarvatore Romano.

Solenizantom i jubilatom tygodnia składam serdeczne życzenia wielu darów uproszonych za przyczyną świętych patronów.

Spotkania grup duszpasterskich;

Oaza Dzieci Bożych – poniedziałek g. 16 oo

Koło Biblijne – środa g. 18 45

Oaza Nowej Drogi (dzieci starsze) – czwartek g. 16 2o

Chór – Czwartek g. 19 45

Dzieci Komunijne – sobota g. 9 oo

Sobota – Zbiórka ministrantów – sobota g. 11 oo młodsi, 11 3o starsi

Oaza Nowego Życia (młodzież)- niedziela g. 10 oo

Kościół domowy I niedziela g. 14 3o

Katechezy dla dorosłych we wtorki i czwartki g. 19 oo.

Serdeczne Bóg Zapłać składam wszystkim wspierającym prace budowlane, wszystkim pomagającym finansowo w tym dziele.