ODNAWIAMY KRZYŻ na rozdrożu UL. ŁĄKOWEJ i POLNEJ.

Informuję, moich Drogich Parafian, że przystąpiliśmy do odnowienia krzyża przydrożnego na rozdrożu ul. Łąkowej i Polnej, za kościołem.  Krzyż wymaga remontu z powodu zniszczenia ogrodzenia (pewnie najechał na nie jakiś ciężki sprzęt budowlany). Dziękuję p. Mirkowi Migutowi za troskę i pomoc.

Krzyż został już na nowo zakonserwowany i pomalowany. Zostało usunięte dotychczasowe (zniszczone) drewniane ogrodzenie i krzewy. Obecnie nawożony jest drobny gruz pod wylewkę betonową, która stanowić będzie podstawę pod kostkę granitową i kilka donic kamiennych. Przygotowywane jest ogrodzenie ze stali nierdzewnej.

Wszystkich zatroskanych o los krzyża mieszkańców Załomia, pragnę uspokoić i prosić o cierpliwość.