NARODZENIE PAŃSKIE 25 grudnia 2014

Msza w nocy

1. Biorąc udział w pasterce, czyli we Mszy Świętej sprawowanej w noc Narodzenia Pańskiego, przeżyliśmy radość ze spotkania ze Zbawicielem, podobną do tej, której doświadczyli pasterze betlejemscy przed przeszło dwoma tysiącami lat. Tę radość zanieśmy teraz do naszych domów rodzinnych. Dzisiaj jeszcze Msze Św. Pasterskie o g. 22 3o w Czarnej Łące. Następne Msze Święte w uroczystość Narodzenia Pańskiego będą celebrowane w naszym kościele o godz. 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka) 12 oo i 18 oo.

2. W piątek – drugi dzień świąteczny, święto św. Szczepana, diakona, pierwszego męczennika. Ze względu na uroczysty charakter tego dnia w Polsce nie obowiązuje post, mimo, że jest to piątek. Msze Święte w naszym kościele o godz. 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka) 12 oo i 18 oo. Zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego, przy Kościele.

3. Światło nocy betlejemskiej niech opromienia życie waszych rodzin, a błogosławieństwo Bożej Dzieciny niech towarzyszy wam i waszym bliskim w święta i przez całe życie.

4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej

Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Podwójne numery, więc i cenna inna.

Wszystkim, którzy wspierają naszą parafialną wspólnotę modlitwą i ofiarą składam serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję tym rodzinom, które systematycznie składają ofiary na konto parafialne i na tacę,  jak i tym, którzy w jakikolwiek inny sposób wspierają budowę. Serdeczne Bóg Zapłać.

Solenizantom oraz  Jubilatom tego tygodnia życzę opieki ich świętych patronów, a wszystkich gości, serdecznie witam i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Ks. Darek Kiljan