PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY.

Uroczystość NMP Królowej Polski !                                                                      3 maja 2015

1. Dziś – piąta niedziela Wielkanocy i Rocznica Konstytucji 3 Maja.
  2. Msze Św. w Niedzielę : 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i (dzisiaj)18 oo. Od 6 maja (środa)zarówno w tygodniu jak i w niedzielę zmiana godziny wieczornej Mszy Św. na okres letni z 18 oo na 19 o
  1. Nabożeństwo majowe dzisiaj o 17 3o, zaś w tygodniu po wieczornej Mszy Św. Za tydzień w niedzielę o 18 3o!
  2. W poniedziałek i wtorek Msza Św.  i Nabożeństwo majowe o g. 18 oo (Biały Tydzień)
  3. W środę – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba. Msza Święta wieczorna o godz. 19 oo, a po Mszy Świętej – nabożeństwo majowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszam Wspólnotę Różańcową NA ZMIANĘ TAJEMNIC Różańcowych o g. 18 oo.
  4. W piątek będziemy obchodzić uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msza Święta w naszym kościele będzie celebrowane o godz. 19 oo. Ze względu na uroczystość w najbliższy piątek nie ma obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od spożywania mięsa.
  5. W sobotę o godz. 11 3o zapraszam dzieci, które w niedzielę 24 maja obchodzić będą rocznicę swojej I Komunii Świętej.
  6. W sobotę Msza Św. o g. 19 oo i Nabożeństwo majowe.
  7. Wszystkim, którzy wspierają naszą parafialną wspólnotę modlitwą i ofiarą składam serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję tym rodzinom, które systematycznie składają ofiary na konto parafialne i na tacę,  jak i tym, którzy w jakikolwiek inny sposób wspierają przebudowę zaplecza Kościoła. Serdeczne Bóg Zapłać.
  8. Solenizantom oraz  Jubilatom tego tygodnia życzę opieki ich świętych patronów, a wszystkich gości, serdecznie witam i zapraszamy do wspólnej modlitwy, a przy wyjściu można nabyć prasę katolicką. Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela!!!