DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                        11 października 2015

Msze Św. w niedzielę – sobota g. 18 oo(niedzielna), 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 18 oo

W tygodniu Msza Św. –  Wtorek, Środa, Czwartek i Piątek g. 18 oo.

Piątek – Koronka do Bożego Miłosierdzia g. 17 5o.

Różaniec – w tygodniu po Mszy Św. ok. 18 3o. W Sobotę i Niedzielę g. 17 3o.

Dziś – dwudziesta ósma niedziela w ciągu roku, a zarazem XV Dzień Papieski. Celem dni papieskich obchodzonych od 2001 roku w niedzielę przypadającą 16 października lub wcześniej, jest propagowanie nauczania św. Jana Pawła II i niesienie pomocy zdolnej, a ubogiej młodzieży polskiej przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli już lub złożą ofiary do puszek na stypendia dla tej młodzieży.

W środę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Zapraszamy parafian na modlitwę w intencji naszych nauczycieli i wychowawców w ramach nabożeństwa różańcowego i nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 18 oo

Za tydzień – dwudziesta dziewiąta niedziela w ciągu roku a zarazem Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny w Polsce. Składka na tacę przeznaczona jest na cele misyjne Kościoła.

W przyszłą niedzielę będziemy też przeżywać dzień modlitw za pracowników służby zdrowia z racji przypadającego w dniu 18 października święta ich patrona – św. Łukasza, lekarza i ewangelisty.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 13 X – bł. Honorat Koźmiński, prezbiter, kapucyn,
  • 15 X – św. Teresa od Jezusa, dziewica i doktor Kościoła, karmelitanka
  • 16 X – św. Jadwiga Śląska, księżna, wzorowa żona i matka siedmiorga dzieci.
  • 17 X – św. Ignacy Antiocheński, biskup i męczennik, następca św. Piotra

Spotkania grup duszpasterskich:

Wtorek – Liturgia Słowa Neokatechumenat. Wspólnota I g. 19 oo

Środa – Liturgia Słowa Neokatechumenat. Wspólnota II g. 19 oo

Piątek   g. 19 oo – spotkanie kl. II i III gimnazjum przed sakramentem bierzmowania.

Sobota g. 11 zbiórka ministrantów.

Sobota 11 3o Krąg II Domowy Kościół

Sobota g. 19 oo Eucharystia dla wspólnot Neokatechumenalnych

Niedziela g. 11 3o. Zapraszam nasz chór na spotkanie organizacyjne. Poszukujemy też nowych chórzystów. Zapraszamy

Niedziela (za tydzień) w ramach przygotowania dalszego do I Komunii Św. spotkanie z dziećmi i rodzicami kl. II po Mszy Św. o g. 12 oo

Niedziela g. 14 3o Spotkanie Domowego Kościoła krąg I

Wszystkim, którzy wspierają naszą parafialną wspólnotę modlitwą i ofiarą składam serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję tym rodzinom, które systematycznie składają ofiary na tacę,  jak i tym, którzy w jakikolwiek inny sposób wspierają przebudowę naszego Kościoła. Serdeczne Bóg Zapłać. W tej chwili przygotowujemy dokumentacje budowy wierzy i elewacji, jak i zagospodarowania otoczenia.

Przy wyjściu można nabyć prasę katolicką. Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela, Losservatore Romano, darmowy Głos Szczecińsko-Kamieński.