TRZYDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                25 października 2015

Msze Św. w niedzielę – sobota g. 18 oo (niedzielna), 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 18 oo

Poniedziałek g. 18 oo Msza Św i Różaniec

Wtorek g. 18 oo Różaniec

Środa g. 18 oo Nowenna, Msza Św. i Różaniec

Czwartek g. 18 oo Różaniec

Piątek g. 17 5o Koronka do Bożego Miłosierdzia i o g. 18 oo Różaniec

Sobota g. 17 3o Różaniec i o g. 18 oo Msza Św.

Ze względu na mój wyjazd na rekolekcje kapłańskie, spotkania grup duszpasterskich odwołane.

1. Dziś – trzydziesta niedziela w ciągu roku. Ewangelia tej niedzieli ukazuje nam Chrystusa przywracającego wzrok niewidomemu. Chrystus – Cudotwórca jest obiecanym Mesjaszem, naszym Panem i Zbawicielem oraz Najwyższym Kapłanem na wzór Melchizedeka. W nim złóżmy naszą ufność.

1. W środę – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, którzy głosili Ewangelię w różnych krajach świata i przypłacili to śmiercią męczeńską. Św. Juda Tadeusz pozostawił po sobie list zaliczany do ksiąg Nowego Testamentu. Wierni szukają u niego pomocy w sprawach bardzo trudnych.

1. Za tydzień – uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy Św. jak w niedzielę. W związku z tą Uroczystością , że w najbliższych dniach można składać ofiary na wypominki listopadowe. Koperty z naniesionym numerem są wyłożone przy wyjściu z Kościoła. Numer koperty proszę zapisać lub zapamiętać gdyż w określonym dniu tygodnia w listopadzie będzie modlitwa za naszych zmarłych, na którą możemy przyjść z całą rodziną by modlić się za tych, którzy odeszli do Pana.

1. Wszystkim, którzy wspierają naszą parafialną wspólnotę modlitwą i ofiarą składam serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję tym rodzinom, które systematycznie składają ofiary na tacę,  jak i tym, którzy w jakikolwiek inny sposób wspierają przebudowę naszego Kościoła. Serdeczne Bóg Zapłać. W tej chwili przygotowujemy dokumentacje budowy wierzy i elewacji, jak i zagospodarowania otoczenia.

5.Przy wyjściu można nabyć prasę katolicką. Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela, darmowy Głos Szczecińsko-Kamieński.