TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

Msze Św. Niedzielne- Sobota g. 18 oo Msza Św. niedzielna, 8 3o, 10 Czarna Łąka, 12 oo i 18

W tygodniu Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek g 9. oo

1. Niedzielna liturgia Słowa przypomina, że każdy chrześcijanin jest powołany do współpracy
    z Duchem Świętym w głoszeniu Dobrej Nowiny, przede wszystkim świadectwem naszego życia.
  1. Dobiega końca Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Przede wszystkim pamiętajmy o modlitwie w intencji pełnego zjednoczenia chrześcijan i starajmy się budować jedność w naszych rodzinach i domach, wspólnotach, zakładach pracy, w naszym narodzie.
  1. We wtorek, w liturgiczne wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, przeżywać będziemy Dzień Islamu. Módlmy się w intencji wyznawców tej religii, z którymi łączy nas postać ojca wiary – Abrahama. Prośmy szczególnie, aby religii nie wykorzystywano instrumentalnie i z jej powodu nie dochodziło do prześladowań, gwałtów i przemocy.
  1. Kończymy w tym tygodniu duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii. Dzisiaj dokończenie kolędy w Pucicach a od jutra kolęda w Czarnej Łące.

Niedziela 24.01        Osiedlowa,Goleniowska

Poniedziałek 25.01. Czarna Łąka

Turystyczna prawa strona, Blizne i   Ośrodek.

Wtorek 26.01.        Turystyczna lewa strona

Środa 27.01 Wczasowa, Słoneczna, Piknikowa, Wycieczkowa, Letniskowa,                                   Namiotowa, Spacerowa, Plażowa

Czwartek 28 .01. Przyjazna,  Bystra, Wakacyjna, Widokowa, Babiego   Lata, Wędrowna

Piątek 29.01. Kolęda dodatkowa

Sobota 30.01. Kolęda dodatkowa

1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę zdrowia i wielu łask Bożych. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką, Gość Niedzielny, Niedziela. Również dzisiaj odbywa się zapowiadana zbiórka na pomoc Kościołowi na wschodzie, Białorusi, Ukrainy i inych państw na wschodzie.