Zapowiedzi ślubne I    03 września 2017 r.

Jaworski Piotr Maciej rz-k stan wolny zam Załom Lubczyńska 31

Złotorowicz Paulina rz-k stan wolny zam. Narost 32/1

Siutkowski Paweł rz-k stan wplny zam. Załom Lubczyńska 19 A

Antoszewska Rita rz-k stan wolny zam Załom Akacjowa 18 A

Plac wokół Kościoła okala lasek, który gmina Goleniów chce zagospodarować jako Lapidarium. Przeznaczyła już jakąś część pieniędzy na ten cel. Jednak by prace ruszyły mieszkańcy Załomia i Pucic muszą oczyścić lasek z krzewów i małych samosiejek. Zapraszam codziennie od. 17 oo do czyszczenia i prac porządkowych.  Nasza Świątynia nabiera piękna i musimy Drodzy Parafianie zadbać o porządek wokół. Bardzo więc jako Proboszcz proszę o pomoc. „Pani Sołtys przypomina o możliwości uiszczenia u niej opłaty na poczet podatku od nieruchomości za 2017 rok. W związku z licznymi pytaniami informuje wszystkich mieszkańców, że podatek można opłacać również w ratach.
Termin wniesienia III raty opłaty na poczet podatku od nieruchomości upływa 15 września, a IV raty  15 listopada od osób fizycznych.
 Informuje również o możliwości uiszczenia u niej podatku rolnego i leśnego – od osób fizycznych oraz opłaty od posiadania psa.Część pieniędzy z 15 % kwoty uzyskanej z wniesionych podatków  została by przeznaczona   jako Nasz wkład w   budowę lapidarium.  Może wtedy jak Gmina zobaczy, że zależy Nam na tej inwestycji coś jeszcze Nam dorzuci. A brakuje sporo, bo ponad 90tyś. Z góry dziękuję za pomoc i przy porządkach na terenie przyszłego lapidarium i za wpłaty należności podatkowych.”