Ogłoszenia Kurii Metropolitalnej Szczecińsko –  Kamieńskiej

„Zapraszamy wszystkich do udziału w „Procesji ze świętymi”, która we wtorek, 31 października, o godz. 19.00 wyruszy z Jasnych Błoni do Katedry. Zapraszamy delegacje parafii, wspólnoty i ruchy kościelne z relikwiami świętych i błogosławionych oraz świecami do uczestnictwa w tej procesji, a następnie we Mszy Świętej, która rozpocznie się o godz. 21.00. Liturgia Mszy Świętej będzie poprzedzona Adoracją Najświętszego Sakramentu.”

„Zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystości poświęcenia i wmurowania kamienia węgielnego pod pomnik poświęcony ofiarom mordów na Wołyniu i Kresach Południowo-Wschodnich w latach 1939-47. Odbędzie się ona pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi 27 października br. o godz. 14.45 na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie – w miejscu, gdzie obecnie znajduje się Krzyż Wołyński tj. na Alei przy Krzyżu Katyńskim.”