DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 10 czerwca 2018
Msze Św. w niedzielę – 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka,) 12 oo i 19 oo.
W tygodniu; środa, czwartek, piątek i sobota (niedzielna) g 19 oo.
Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek g. 18 5o
Godzinki do Maki Bożej niedziela g. 8 1o
Sakrament pokuty codzienne na ok. pół godziny przed Mszą Św.
Nabożeństwo czerwcowe po Mszy Św, wieczornej(w dni powszednie), w niedzielę po Mszy Św. o g. 8 3o.
Czarna Łąka Nabożeństwo do NSPJ w niedzielę po Mszy Św. o g. 10 oo
Przyszliśmy na Mszę Świętą, by usłyszeć słowo Boże i by wspólnie się modlić. Pan Jezus powiedział do nas: „Oto moja matka i moi bracia, Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką”. Musimy jeszcze bardziej starać się pełnić jego wolę.
Niech Pan Jezus obficie wylewa swoje łaski na solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.
Dzisiaj taca w całości przeznaczona jest na przebudowę /budowę naszego kościoła.
Wszystkim jubilatom i solenizantom rozpoczynającego się tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa.
Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Losservatore Romano.
Zbiórka Ministrantów wszystkich o godz. 11.00
Ks. Darek Kiljan
Proboszcz.
W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
• 11 VI – św. Barnaba (I w.), uczeń Pana Jezusa, towarzysz wypraw misyjnych św. Pawła, nazywany apostołem.
• 13 VI – św. Antoni z Padwy (1195-1231), portugalski franciszkanin, wybitny kaznodzieja i misjonarz, ogłoszony doktorem kościoła.
• 14 VI – bł. Michał Kozal (1893-1943), wychowawca kleryków, biskup pomocniczy gnieźnieński, męczennik II wojny światowej.