Kustosz Sanktuarium Dzieci Fatimskich na os. Kasztanowym w Szczecinie zaprasza wszystkich wiernych do udziału w uroczystościach odpustowych, które odbędą się w sobotę, 24 lutego br. Uroczystości przeżywane w kontekście liturgicznego wspomnienia Dzieci Fatimskich (20 lutego), będą przebiegać według następującego programu: – godz. 16.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, Litania do Świętych Franciszka i Hiacynty Marto; – godz. 17.00 – Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Bp. Henryka Wejmana; – po Mszy Świętej nastąpi indywidualne błogosławieństwo dzieci. Przygotowaniem do tej uroczystości będzie nowenna do Dzieci Fatimskich w dniach od 15 do 23 lutego br. W dniach trwania nowenny, już po raz kolejny, zostanie podjęta modlitwa i post ścisły w intencji dzieci i rodziców Archidiecezji SzczecińskoKamieńskiej. Osoby pragnące włączyć się w tę formę modlitwy błagalnej proszone są o kontakt z Kustoszem Sanktuarium, tel. 501 082 510, w celu uzgodnienia terminu postu i modlitwy. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie rodziców z dziećmi do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo Świętych Dzieci Fatimskich.