Komunikaty Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej!!!!

„W piątek, 16 października br., przypada szósta rocznica śmierci Księdza Arcybiskupa Mariana Przykuckiego, pierwszego Metropolity Szczecińsko- Kamieńskiego. W tym dniu, w Bazylice Archikatedralnej o godz. 18.00, odbędzie się Msza Święta w intencji Śp. Ks. Abp. Mariana Przykuckiego, której przewodniczyć będzie Ksiądz Biskup Henryk Wejman. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.”

„Dnia 15 października będzie obchodzony w Polsce XII Dzień Dziecka Utraconego. W związku z tym zapraszamy wszystkich przeżywających żałobę po stracie dziecka, na wspólne nabożeństwo różańcowe, które odbędzie się w tym dniu na Cmentarzu Centralnym, przy Pomniku Dziecka Utraconego (kwatera 80f, blisko wejścia od ul. Wierzbowej) o godz. 16.00 (dla osób chętnych będzie możliwość przejścia pod pomnik o godz. 15.30 spod bramy cmentarnej nr 3 przy szkołach salezjańskich). Po nabożeństwie zapraszamy na Mszę Świętą, która zostanie odprawiona w kościele pw. Świętej Rodziny, przy ul. Królowej Korony Polskiej o godz. 18.00.”