NARODZENIE PAŃSKIE    25 grudnia 2018

Msza w dzień

Msze Św. – Niedziela i święta  8 3o, 10 oo Czarna Łąka, 12 oo i 18 oo. Sobota Msza Św. o g. 18 oo (niedzielna)

Sakrament pokuty przed każdą Mszą Św. na ok. pół godziny.

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 1o

Drodzy siostry i bracia. W ten święty dzień Bożego narodzenia radość Matki Bożej, św. Józefa, Aniołów i pasterzy staje się naszym udziałem. Sprawując tę uroczystą liturgię, pragniemy i my choć odrobinę przybliżyć się do Pana Boga, który stał się człowiekiem i zamieszkał wśród nas. Niech zatem spełnią się wszystkie życzenia wypowiedziane w wigilijny wieczór, niech przychodzący Zbawiciel napełnia swoją łaską nasze serca. Parafianom oraz wszystkim dzielącym z nami radość świąt Bożego Narodzenia niech obficie udziela błogosławieństwa narodzony w Betlejem Syn Boży.

Jutro, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte o godz. wg. porządku niedzielnego.

W czwartek, w święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, podczas Mszy Świętej o godz. 9 oo tradycyjnie pobłogosławimy wino.

W piątek, w święto Młodzianów, męczenników z Betlejem, pragniemy modlić się w intencji dzieci nienarodzonych i niemowląt w czasie Mszy Św. o g.. 9 oo.

W dniu jutrzejszym możemy wesprzeć KUL i Wydział Teologiczny Szczecinie swoją modlitwą i ofiarami po Mszy Św,.

Okres Bożego Narodzenia to czas odwiedzin duszpasterskich mieszkańców parafii oraz wspólnej modlitwy w rodzinnych domach.

Plan kolędy;

28 grudnia piątek Produkcyjna klatki 15, 17, 19, 21

29 grudnia sobota Produkcyjna 23,25,27,29

30 grudnia niedziela Produkcyjna 31,33 i domki 28, 26, 24

Pozostały plan kolędy podam w niedzielę Św. Rodziny.